Krys Day logo
NEWSY   ALBUMY   FOTKI   VIDEO   TRASA&EVENTY
FacebookYouTube

 

NEWSY

 

 
 
  NEWSY    
  Singiel

Nie zatrzymasz jej! |Luty 14, 2012

Już za dwa tygodnie czyli od 28 lutego będziecie mogli posłuchać nowego singla Krysa w waszej ulubionej radiostacji. Piosenka o miłości, której do niczego nie można zmusić. <3

 
  Album

Płyta! |Luty 14, 2012

Prace nad płytą w końcowej fazie. Jestem strasznie dumny, że będę mógł Wam wkrótce przedstawić tak dobry produkt. Współpracowała światowa czołówka kompozytorów, a producent Izabelin Studio Andrzej Puczyński włóżył w tą płytę chyba drugie tyle serca co ja. Bądźcie ciekawi.

 
  krys icon

Lustro na ścianie! |Listopad 15, 2011

Kochani po dwóch latach pracy przedstawiam ...tatamtatam... pierwszy smaczek i zarazem zachętę na powstającą płytę. Mam nadzieję, że się Wam spodoba. Lustro na ścianie!

 
  Izabelin Studio

IZABELIN STUDIO! |Luty 1, 2010

Miło nam poinformować, że Krys przygotowuje nową płytę w Izabelin Studio, które zawsze miało dobrego "nosa" do wybitnych artystów jak Kasia Kowalska czy Edyta Bartosiewicz.

 
  christmas logo

Wesołych Świąt |Grudzień 7, 2009

Chcielibyśmy życzyć wam wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku na drodze osobistej i zawodowej. Dziękujemy, że jesteście z nami! :)

 
  berlin wall logo

Świętujemy upadek muru berlińskiego |Listopad 3, 2009

9-go listopada mija 20 lat od upadku muru berlińskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich na uroczystości upamiętniające to niesamowite wydarzenie. Dokładny program uroczystości możecie znaleźć na stronie: www.mauerfall09.de

 
  Krys logo

REZULTAT KONKURSU WAKACYJNEGO | Październik 5, 2009

Dziękujemy serdecznie za wszystkie ciepłe słowa i cieszymy się, że dla wielu z was tegoroczne wakacje były tak wyjątkowe. Zwycięzcami naszego konkursu zostali (alfabetycznie): 1. Basia J. z Wrocławia, 2. Julia T. z Aalen, 3. Karolina E. z Olsztyna, 4. Martin Z. z Salzburga 5. Timo G. z Wolfsburga. Postanowiliśmy również nagrodzić Anię K. ze Świebodzina za jej wyjątkową inwencję tworczą ;) Wszystkim zwyciezcom serdecznie gratulujemy!

 
  Krys logo

MORNING SUN - Premiera Radiowa Nowego Singla 11-go Sierpnia 2009 |Lipiec 27, 2009

Day Music dzisiaj oficjalnie potwierdziło 11-go sierpnia jako datę premiery letniej piosenki Krysa "Morning Sun". Kraje, które obejmie premiera to Niemcy, Polska, Czechy, Austria i Szwajcaria. Sprawdź listę swojej lokalnej radiostacji lub skontaktuj się z nią jeśli chcesz usłyszeć MORNING SUN na swojej ulubionej antenie. Będziesz również mógł posłuchać w sekcji Albumy. Przyjemności!!!

 
  Krys logo

WYGRAJ PŁYTĘ - KONKURS WAKACYJNY |Lipiec 26, 2009

Wraz z początkiem Europejskiego Sezonu Wakacyjnego chcemy abyś podzielił się z nami swoimi przeżyciami z wakacji i dać ci szansę wygrania albumu "My 2nd Life". Po prostu wyślij nam pocztówkę z twojego celu wakacyjnego lub jeśli spędzasz wakacje w domu z twojej miejscowości i dołącz do grona 5 szczęśliwców, którzy otrzymają płytę Krysa całkowicie za darmo. Więc podzielcie się z nami swoimi wakacjami i napiszcie do: DAY MUSIC, Przemek Burakowski, Hochstr. 25A, 13357 Berlin, Germany. Wyniki zostaną ogłoszone pod koniec września.

 
  Krys logo

Przedstawiamy nowe doświadczenie KRYSDAY.COM |Lipiec 25, 2009

Upewnij się, że sprawdziłeś świeży wygląd i nowe treści. Możesz również zapisać się do newslettera aby być na bieżąco z newsami o Krysie i nie przegapić koncertu w twojej okolicy.

 
  debica flag

Dni Dębicy |Czerwiec 15, 2009

Krys wystąpił na Dniach Dębicy. Dziękujemy organizatorom i widzom, którzy stworzyli wyjątkową atmosferę w tej uroczej miejscowości.

 
  PR Rzeszow

Wywiad w Polskim Radiu Rzeszów |Czerwiec 14, 2009

Podczas naszego wyjazdu do Południowo-Wschodniej Polski Krys odwiedził PR Rzeszów gdzie rozmawiał z dziennikarzem radiowym Romanem Owsiakiem. Możecie wysłuchać wywiadu oraz innych ciekawych audycji w programie "Muzykorama" na antenie w każdy sobotni wieczór.

 
  Malbork flag

Koncert w Malborku |Czerwiec 12, 2009

Krys wystąpił na Dniach Malborka. Chcielibyśmy podziękować publiczności oraz organizatorom za niezapomniany wieczór i ciepłe przyjęcie.

 
  Krys logo

Your Way Out - Singiel (DE,PL,CZ,A,CH) |Marzec 31, 2009

Po ciepłym przyjęciu pierwszego singla, chcielibyśmy podziękować za wszystkie miłe komentarze i jednocześnie zaprezentować drugi utwór, którego premiera radiowa odbędzie się 31 Marca w Niemczech, Polsce, Czechach, Austrii i Szwajcarii.

 
  Krys logo

A Million Smiles - Premiera Radiowa Pierwszego Singla(DE,PL) |Grudzień 3, 2008

A Million Smiles jest pierwszym singlem z debiutanckiej płyty Krysa pt. "My 2nd Life". Jego premiera odbędzie się 5 grudnia na antenie 11 niemieckich i 12 polskich radiostacji. Ten zimowy utwór z pewnością ociepli wasze chłodne wieczory, a jeżeli uważnie będziecie słuchać swojej lokalnej radiostacji możecie mieć szanse na wygranie nowej płyty Krysa.

 

 

Day Music LogoIzabelin Studio

Kontakt | Bio | Newsletter | Impressum 
   facebook logoyou tube logo 
2015 DAY MUSIC. All Rights Reserved.